השתלת שיניים בהעמסה מיידית

השתלות שיניים ברמת השרון
 
העמסה מיידית היא טכניקת השתלת שיניים ייחודית, שבה כאשר ישנה בעיה הדורשת עקירת שן (כגון שורש שן), מעמיסים (או מושתלים) שתל אחד (או יותר) מיד לאחר עקירה או שבר עקירה. השתלת שתלים דנטליים ניתנת לתכנון במהלך אותו ניתוח המבוצע במהלך העקירה (גם לאחר העקירה הניתוחית), כך שתוכלו לקבל זמן לתחזוקה מלאה של החניכיים ולהפחית את שחיקת העצם המתרחשת תמיד לאחר העקירה. היתרון העיקרי של השתלות שיניים מיידיות הוא שזמן השיקום מצטמצם משמעותית. ישנן שתי טכניקות להבדיל האחת היא נשיאת עומס מיידית והשנייה היא שתילה מיידית.

השתלת שיניים בהעמסה מיידית

הרכבת תותבות או שיניים עם שתלים לקיצור זמן ההמתנה לאיחוי עצם. חשוב להעמיס מיד את השיניים רק כשמתאים, כלומר מספר העצמות ואיכותן מספיקים ואיכותיים, כמו כן חשוב שהאזור לא יהיה דלקתי. הטיפול מאפשר שיקום אסתטי ופונקציונלי. חולים עם איכות עצם ירודה צריכים להימנע מהעמסה מיידית, 
מותר להחדיר לפחות שתל אחד באורך של 10 מ"מ ובקוטר של 3.75 מ"מ, ויש להקיף אותו לפחות ב-1 מ"מ עצם, כך שיש יכול להיות תמיכה לטווח ארוך ללא פגיעה במטופל. שתלים דנטליים בעלי קטרים קטנים יותר ייספגו בעצמות טובות. איכות העצם והניסיון של מנתח ההשתלה הם הגורמים הרלוונטיים ביותר להשגת התוצאה הניתוחית הטובה ביותר. השתלות עצם משמשות לרוב לתיקון הלסת, בהתאם למספר השתלים ולצרכי המטופל.

יתרונות השתלת שיניים בהעמסה מיידית

ההחלטה שלך להחזיר חיוך זוהר היא גם החלטה לבחור בתוכנית שמועילה לך.
אם אתם מחפשים את היתרונות של תהליך העמדה מיידי, חשוב להבין דבר אחד: בתהליך קלאסי או "מסורתי" יש זמן המתנה בין השלבים לאורך התהליך. חשוב להבין שתקופת ההמתנה היא לא התקופה שבה חוזרים לשגרת היומיום, אך רבים מצביעים על קשיים באכילה, דיבור וניהול שגרת יומיום רגילה.
השימוש בהעמסת שתלים מיידית המבוססת על תהליך כל כך קצר יכולה להועיל לך באופן מיידי!
 
מה זה חוסך מכם? מתח ודאגה רבה בין הטיפולים תהליך התאוששות לאחר כל שלב.
המטרה של השתלים הקלאסיים ושל השתלים ליום אחד היא זהה: לאפשר למטופלים לחייך וליהנות מתמונה פונקציונלית של שיניים בריאות.  קראו עוד על השתלות שיניים בהוד השרון >>