השתלות שיניים מחיר

השתלות שיניים מחיר השתלות שיניים מחיר

נושא השתלות שיניים הינו נושא אקטואלי, מאחר שהשתלות שיניים חוללו מהפכה בתחום רפואת השיניים, והעניקו פתרון בריא ואסתטי להחלפת שיניים חסרות. בין אם אבדה שן עקב עששת, פציעה או בעיות שיניים אחרות, שתלים דנטליים מציעים תחליף בעל מראה טבעי ופונקציונלי שיכול לשפר את החיוך ולשפר את בריאות הפה הכללית. הישארו לשורות הבאות, בהן ניתן יהיה להכיר לעומק טיפולים הנכללים בהליכי השתלות שיניים, אילו מקרים דורשים השתלות שיניים, מה היא עלות השתלות שיניים ממוצעות בישראל כיום ומהם דרכים לחסוך בעלות של השתלות שיניים.

טיפולים הכלולים בהליכי השתלת שיניים

טיפול השתלת שיניים כולל בדרך כלל מספר שלבים על מנת להבטיח תוצאות מיטביות. התהליך עשוי לכלול בדיקת שיניים יסודית, הדמיית שיניים והנחת השתל עצמו. במידת הצורך, ניתן לבצע טיפולים נוספים כגון השתלת עצם או הרמת סינוס על מנת לספק בסיס יציב לשתל. לאחר שילוב השתל עם עצם הלסת, מוצמד לשתל כתר בהתאמה אישית, המשקם את המראה והתפקוד של השן החסרה.

השתלות שיניים מחיר ממוצע בישראל

השתלות שיניים הן פתרון אידיאלי למקרים שונים הכוללים שיניים חסרות. ניתן להשתמש בהם כדי להחליף שן בודדת, מספר שיניים, או אפילו קשת שיניים מלאה. שתלים דנטליים מספקים יציבות ומונעים אובדן עצם, מה שהופך אותם לאופציה חשובה עבור אנשים עם שיניים חסרות עקב עששת, טראומה, מצבים מולדים או טיפולי שיניים כושלים

עלות השתלת שיניים בישראל יכולה להשתנות בהתאם לגורמים שונים, לרבות מספר השתלים הנדרשים, הצורך בטיפולים נוספים, מומחיותו של רופא השיניים והמיקום הגיאוגרפי של רופא השיניים. המחיר להשתלת השיניים יהיה החל מ-1,200 ש"ח אך תלוי במקרה הספציפי של כל מטופל והעלות בפועל עשויה להשתנות בהתאם לנסיבות אינדיבידואליות.

דרכים לחסוך בעלות מחיר השתלות שיניים

בעוד שתלים דנטליים הם השקעה בבריאות הפה וברווחה הכללית שלכם, יש דרכים לחסוך בעלויות הטיפול. אפשרות אחת היא לבחון תוכניות ביטוח שיניים המספקות כיסוי להליכי השתלות שיניים. כמו כן גם תוכניות ביטוח מסוימות עשויות להציע החזר חלקי או הטבות שיכולות לסייע בקיזוז העלות. בשל כך מומלץ למצוא את הכיסוי הביטוחי הנכון, אשר יוכל להעניק את הכיסוי מתאים לסוג הטיפול לו תזדקקו. צרו קשר למידע נוסף.

שאלות נפוצות

עלויות השתלת שיניים עשויות להשתנות במידה רבה בהתאם לסוג הטיפול ועלות החומרים.

כן, עשויות להיות עלויות נוספות עבור הליכים כמו השתלת עצם, סמיכות וכתרים, מה שיכול להגדיל את העלות הכוללת.

רוב תוכניות ביטוח השיניים אינן מכסות את עלות השתלת השיניים במלואה, אך עדיין כדאי לבדוק עם ספק הביטוח שלך לגבי כל כיסוי פוטנציאלי.

 כן, מרפאות שיניים רבות מציעות אפשרויות מימון, כגון תוכניות תשלום חודשיות או מימון של צד שלישי, כדי לסייע בהפיכת השתלות שיניים למשתלמת יותר.